Asymetria (2020) – Recenzja

Recenzja filmu „Asymetria”

Wprowadzenie

„Asymetria” to polski kryminał z 2020 roku, którego reżyserem jest Konrad Niewolski. Film opowiada historię Piotra i Weroniki, którzy planują wspólną przyszłość, jednak jeden wieczór zmienia wszystko w ich życiu.

Opis fabuły

Fabuła filmu skupia się na życiu Piotra i Weroniki, którzy niespodziewanie zostają wplątani w niebezpieczne wydarzenia. Po pewnym incydencie, bohaterowie muszą zmierzyć się z przeszłością oraz osobami, które chcą im zrobić krzywdę. Cała historia jest pełna zwrotów akcji i napięcia, co trzyma widza w napięciu do samego końca.

Analiza techniczna

Reżyseria filmu jest bardzo solidna, Konrad Niewolski świetnie potrafi budować napięcie i trzymać widza w nieustannym zagadnieniu co dalej się wydarzy. Scenografia oraz muzyka dodają klimatu i wnoszą dodatkową wartosć do fabuły filmu. Montaż jest dynamiczny i sprawia, że film nie traci tempa.

Aktorstwo

W filmie „Asymetria” występują takie znani aktorzy jak:
– Mikołaj Roznerski
– Paulina Szostak
– Jan Frycz
– Danuta Stenka
– Piotr Fronczewski

Ich występy są przekonujące i angażujące, co dodaje wiarygodności całej historii.

Plusy i minusy

Plusy „Asymetrii” to dynamiczna akcja, solidna reżyseria oraz dobrze zagrane role przez aktorów. Minusem może być momentami przewidywalność niektórych wątków.

Osobiste wrażenia

Osobiście, film „Asymetria” bardzo mi się podobał. Dynamiczna fabuła oraz dobre aktorstwo sprawiły, że byłam dosłownie wciągnięty w historię bohaterów i nie mogłam oderwać się od ekranu.

Podsumowanie i ocena

„Asymetria” to solidny polski kryminał, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tego gatunku filmowego. Reżyseria, aktorstwo i fabuła są na wysokim poziomie, dlatego polecam ten film wszystkim, którzy lubią wciągające historie z napięciem i zwrotami akcji. Moja ocena to 4/5.

Dodaj komentarz